دستگاه های غیر RO

دستگاه تصفیه 4 مرحله ای

دارای دقت کمتری از دو گروه اول می باشند به این دلیل که این دستگاه ها با داشتن فیلتر ها و سیستم ساده تر نمی توانند ناخالصی های محلول شده در اب مانند املاح سنگین، سرب و جیوه، نیترات و آرسنیک، انگل ها و ویروسها را حذف نمایند بلکه ناخالصی های مخلوط و معلق در آب مانند شن و ماسه، گل و لای، زنگ آب، کلر و مشتقات آن و تمام ذرات معلق تا حداکثر بزرگتر از 1 میکرون را حذف می نمایند. این دستگاه ها در 3 مدل زیر می باشند:

– کلمنی

– زیر سینکی

– سر شیری

مدل تصفیه آب کلمنی که روی کابینت یا میز قرار می گیرد و نیاز به نصب ندارد و آب ورودی بصورت دستی وارد آن می شود.

مدل زیر سینکی که نیاز به نصب داشته و آب تصفیه شده توسط شیری مجزا روی سینک استفاده می شود.

و مدل تصفیه سر شیری که به سر شیر آب شهری نصب می شود، هنگامی که نیاز به آب تصفیه شده است با چرخاندن اهرم روی آن آب به سمت فیلتر هدایت و از خروجی دستگاه استفاده می شود، و در زمان نیاز به آب شهری جهت شستشو با چرخاندن اهرم در غلاف جهت قبلی، آب از شیر بدون تصفیه شدن خارج می شود.

در مورد مشخصات اصلی این دستگاه ها می توان گفت: تعداد فیلتر این دستگاه ها بسته به مدل از 1 تا 9 عدد می باشد، به دلیل ساده تر بودن فیلتر ها که منافذ بزرگتری دارند نیاز به پمپ و مخزن نداشته و آب با فشار شهری توانایی عبور از این فیلترها را دارند، قیمت پایین تری دارند ، برای مکان هایی طراحی شده اند که کیفیت آب به مراتب بهتر بوده و مشکل سنگینی و سختی آب ندارند.

بنابراین هر مصرف کننده با توجه به کیفیت آب ورودی و شرایط و سلیقه خود می تواند یکی از دستگاه های فوق را جهت تهیه آب شرب استفاده نماید.

but the mixed and suspended impurities in water, such as sand, silt, rust, water, chlorine and its derivatives, and all particles larger than 1 micron up to remove it. These are the 3 models are:
– Coleman
– Under the sink
– The primary
Coleman that the cabinet or the water table is water and does not require installation and can be manually entered.
Models that need to be installed under the sink and the sink is used to separate water by milk.
By turning the lever to the previous pod, water from the tap without being filtered out.
passing through the filters have lower prices, to places that are designed to better water quality and water hardness are heavy and difficult.
Thus, any consumer with regard to the quality and taste of the water and can be one of these devices to provide potable water use.

Life Aqua water purification, water purification soft water, water purification, water Saif arsenic in water and arsenic in drinking water, arsenic, arsenic in drinking water, removing nitrates from water, salt, nitrate effects, hazards of arsenic in water, nitrate Aquarium salt water, nitrates in drinking water, nitrates, salt water, lowering nitrate salt water, lowering nitrate salt water

  • بیسفنول آ در آب آشامیدنی language:fa